top of page
N28_edited.jpg

NÁŠ TÝM
Termín: 3.8. - 11.8. 2024
Cena: 5 500

Hlavní vedoucí

GABČA

Hlavní vedou

Ahoj já jsem Gabča, hlavní vedoucí a zakladatelka našeho klubu. Mám ráda cestování všude možně po světě, jógu, volejbal, squash, lyžování a potápění v hlubinách pod vodou.

 

Na Rožmberk jezdím už od samého začátku. Během těch let se tu prostřídala hromada lidí a někteří z těch kteří přijeli jako malí špuntové jsou nyní dospělí a zkušení táborníci. Ráda potkám i tebe a pokusím se tě naučit vše možné a nemožné.

KUBA

 

Komunikace a technická podpora

Ahoj já jsem Kuba, optimistický introvert, student fakulty stavební ČVUT a sportovec. Už od mládí se snažím neustále trávit čas venku, ideálně na kole, nebo pobíhající po lesích či kopcích. Kromě školy a sportu se věnuji také organizaci času a propojení efektivity a produktivity. Na táboře jsem hlavní spojka mezi rodičem a dítětem.

 

Moji rodiče jsou oba táborníci, takže jakmile jsem trochu dospěl tak mě na nejeden tábor poslali. V průběhu let jsem si to neskutečně zamiloval. Líbí se mi ten výstup z komfortní zóny, možnost učit se neustále novým dovednostem, které bych si z pohodlí domova nikdy neměl možnost ani vyzkoušet a hlavně že se vytváří přátelství která fungují i mnoho let. Těším se až poznám i tebe.

Komunikace a technická podpora
Zástupce hlavního vedoucího

SÁRA

Zástupce hlavního vedoucího

Ahoj, moje jméno je Sára a jsem mladá ambiciózní studentka Vysoké školy ekonomické v Praze. Tento tábor považuji za svou srdeční záležitost, jelikož sem jezdím již od roku 2010, nejdříve jako táborník poté jako praktikant a v současné době jako vedoucí. Chtěla bych pro nové tváře vytvořit tábor, kam se každý rok budou rádi vracet, stejně jako já. 

JASMINE

Zdravotník

Ahoj! Jmenuji se Jasmine a studuji na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Abych se krátce představila - velmi ráda trávím čas v horách, na dlouhém trailu, a nebo na lezecké stěně. Mezi mé další záliby patří cestování, nejlépe po celém světě, ale mou oblíbenou destinací jsou odlehlá místa, plná čisté a surové přírody. Také ráda sportuji, pěstuji pokojovky, čtu knížky a zajímám se o ekologii.

 

A jaký mám vztah k táboru? Upřímně, je každoročně, a už několik let, nedílnou součástí mých letních prázdnin:) Tak se letos těším i na Tebe!

Snímek obrazovky 2024-03-07 v 12.49.46.png
Oddílový vedoucí

MATĚJ

Oddílový vedou

Čau, já jsem Matěj a je mi 18 let. Mým úkolem bude hlavně technická podpora tábora a dohlídnu, aby vaše děti přijeli se všema deseti pohromadě a nějakými těmi zkušenostmi navíc. Studuji uměleckou kovařinu již 4. rokem a práci v lese zvládám od 6 let, takže se nemusíte bát svěřit mi mladé táborníky se sekyrou v ruce. Tak se uvidíme v létě! Ahoj

MÍŠA

Oddílový vedoucí

Ahoj, jmenuji se Míša a jsem studentka gymnázia. Ve volném času se věnuji sportovním aktivitám a ráda trávím svůj volný čas s přáteli.

 

Na letní tábor Rožmberk jezdím od samého začátku a je pro mě nedílnou součástí každého léta. Miluji vodní zábavu na lodích a různých aktivit na táboře. Na táboře jsem si nejen našla nejlepší přátele, ale naučila jsem se praktické věci, které uplatňuji v běžném životě.

Oddílový vedoucí
Oddílový vedoucí

VOJTA

Oddílový vedou

Ahoj, jsem Vojta, jsem studentem FEL ČVUT a podnikám jako konzultant v IT. Rád poznávám nové lidi a učím se novým věcem. Když mám volnou chvilku, věnuji se rád technologiím, autům, cestování, dobré kávě nebo svým přátelům, se kterými jdu rád ven, ať už do přírody nebo do města.

Rožmberk je pro mě místo, kde jsem poznal spoustu skvělých lidí a zkusil tu dost nových věcí. Mám to tu rád, už sem nějakou dobu jezdím a za tu dobu jsem tu zažil opravdu dost. Tak doufám, že poznám i Tebe a že si s námi užiješ spoustu zážitků!

bottom of page