top of page
IMG_8963.jpeg

KUBA

 

Hlavní vedoucí

Ahoj já jsem Kuba, optimistický introvert, student fakulty stavební ČVUT a sportovec. Už od mládí se snažím neustále trávit čas venku, ideálně na kole, nebo pobíhající po lesích či kopcích. Kromě školy a sportu se věnuji také organizaci času a propojení efektivity a produktivity.

Moji rodiče jsou oba táborníci, takže jakmile jsem trochu dospěl tak mě na nejeden tábor poslali. V průběhu let jsem si to neskutečně zamiloval. Líbí se mi ten výstup z komfortní zóny, možnost učit se neustále novým dovednostem, které bych si z pohodlí domova nikdy neměl možnost ani vyzkoušet a hlavně že se vytváří přátelství která fungují i mnoho let. Těším se až poznám i tebe.

J7.jpg

MATĚJ

 

Vedoucí

Čau, já jsem Matěj a je mi 18 let. Mým úkolem bude hlavně technická podpora tábora a dohlídnu, aby vaše děti přijeli se všema deseti pohromadě a nějakými těmi zkušenostmi navíc. Studuji uměleckou kovařinu již 4. rokem a práci v lese zvládám od 6 let, takže se nemusíte bát svěřit mi mladé táborníky se sekyrou v ruce. Tak se uvidíme v létě! Ahoj

obrázek.jpg

SÁRA

Praktikantka

Ahoj, jmenuju se Sára a jsem milovnice sportu. Věnuji se házené a jsem týmový hráč. Studuji Ekonomické lyceum v Praze a pravidelně se účastním jako vedoucí různých dětských táborů. 

Co pro mě znamená Rožmberk? To je jednoduché! Je to pro mě místo radosti a dlouholetých zážitků. Pravidelně sem jezdím již od roku 2010. Doufám, že se k nám přidáš a užiješ si další ročník s námi.

DSC_2277.jpg

GABČA

 

Zdravotnice a kuchařka

Ahoj já jsem Gabča, bývalá hlavní vedoucí a zakladatelka našeho klubu. Mám ráda cestování všude možně po světě, jógu, volejbal, squash, lyžování a potápění v hlubinách pod vodou.

 

Na Rožmberk jezdím už od samého začátku. Během těch let se tu prostřídala hromada lidí a někteří z těch kteří přijeli jako malí špuntové jsou nyní dospělí a zkušení táborníci. Ráda potkám i tebe a pokusím se tě naučit vše možné a nemožné.

FullSizeRender.JPEG

JASMINE

 

Vedoucí

Ahoj! Jmenuji se Jasmine a je mi 19 let. Studuji na pražském gymnáziu, kde jsem v posledním ročníku. Abych se krátce představila - velmi ráda trávím čas v horách, na dlouhém trailu, a nebo na lezecké stěně. Mezi mé další záliby patří cestování, nejlépe po celém světě, ale mou oblíbenou destinací jsou odlehlá místa, plná čisté a surové přírody. Také ráda sportuji, pěstuji pokojovky, čtu knížky a zajímám se o ekologii.
 

A jaký mám vztah k táboru? Upřímně, je každoročně, a už osm let, nedílnou součástí mých letních prázdnin:) Tak se letos těším i na Tebe!

FullSizeRender.jpg

VOJTA

 

Praktikant

Ahoj, jsem Vojta, jsem trochu perfekcionista, snažím se být optimistou a rád poznávám nové lidi a věci. Jsem studentem gymnázia a ve volných chvílích programuji, nebo jdu s přáteli ven, ať už do přírody, nebo do města.

Rožmberk je pro mě místo, kde jsem poznal spoustu skvělých lidí a zkusil tu dost nových věcí. Mám to tu rád, už sem nějakou dobu jezdím a za tu dobu jsem tu zažil opravdu dost. Tak doufám, že poznám i tebe a že si s námi užiješ spoustu zážitků!

023.jpg

PEPA

 

Zdravotník

054156f3-9998-4857-9abf-ced9a5bcc4df.jpg

MÍŠA

 

Praktikantka

Ahoj, jmenuji se Míša a jsem studentka gymnázia. Ve volném času se věnuji sportovním aktivitám a ráda trávím svůj volný čas s přáteli.

 

Na letní tábor Rožmberk jezdím od samého začátku a je pro mě nedílnou součástí každého léta. Miluji vodní zábavu na lodích a různých aktivit na táboře. Na táboře jsem si nejen našla nejlepší přátele, ale naučila jsem se praktické věci, které uplatňuji v běžném životě.

NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT

bottom of page